Kampanyalar

%40 Bonus Kazan

%30 Bonus Kazan!

İddialıyız! Siz yatırımcılarımızın daha rahat işlem yapabilmelerini sağlamak için ilk yatırımlarınıza %30 bonus bizden. Böylelikle işlemlerinizi daha rahat yönetebilir, olası risklerinizi azaltabilirsiniz. Lütfen detaylar için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Kampanya Koşulları
Komisyon İade Kampanyası

Komisyon İade Kampanyası

BalansFX ile yapacağınız işlemlerde, belli işlem hacim seviyelerinin üzerinde komisyonunuzun neredeyse tamamını size iade ediyoruz. Lütfen detaylar için uzman müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Kampanya Koşulları
Kayıplarınızı Karşılıyoruz!

Kayıplarınızı Karşılıyoruz!

Forex piyasasında yeniyseniz endişe etmeyin. 500$'a kadar olan kayıplarınızı biz karşılıyoruz. Nasıl mı? İlk kez hesap açan müşterilerimizin, tek sefere mahsus olacak şekilde 500$'a kadar olan kayıplarını biz karşılıyoruz. Lütfen detaylar için uzman müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Kampanya Koşulları
Sinyal Sigorta Kampanyası

Sinyal Sigorta Kampanyası

Ay boyunca Sinyallerimizi takip ederek açmış olduğunuz işlemlerin herhangi birinden zarar ederseniz zararınızı karşılıyoruz. Yatırım uzmanınızın gün içinde paylaştığı sinyalleri takip edin. Herhangi bir işlem açmadan önce yatırım uzmanınızın görüşüne başvurun, o gün yayınladığımız bir sinyal olup olmadığını mutlaka öğrenin.

Kampanya Koşulları
Youtube Abone Kampanyası

Youtube Abone Kampanyası

İlk yatırımınız ile birlikte Youtube kanalımıza abone olun, ekstra %10 Bonus kazanın. Bu kampanyaya diğer kampanyalarla birlikte başvurabilirsiniz. https://www.youtube.com/c/BalansFX/videos adresinden Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. Günlük analiz videolarımızı izlemeden işleme girmeyin.